40 JAAR EXPERTISE IN DE MEDISCHE EN FARMACEUTISCHE SECTOR

De dagelijkse medische actualiteit voor Belgische artsen en apothekers. 

De laatste medische actualiteit

“De zorg heeft het nog moeilijker dan bij het begin van de pandemie”

De NHS in Engeland staat nu voor nog zwaardere uitdagingen dan toen Covid-19 toesloeg, zo zegt Amanda Pritchard, NHS England's chief executive in The Guardian.

Door de vele problemen waarmee de gezondheidszorg wordt geconfronteerd, is het nu moeilijker voor de zorg en het zal nog moeilijker worden, aldus Pritchard.

"Toen ik aan deze baan begon, heb ik gezegd dat ik dacht dat de pandemie het moeilijkste zou zijn wat iemand van ons ooit moest doen. Het afgelopen jaar is het me echt duidelijk geworden en ik heb een aantal keren gezegd: het is nu nog moeilijker. Het zijn de komende maanden en jaren die de meest complexe uitdagingen zullen brengen," zei ze.

"Die eerste periode van de pandemie was ontzettend zwaar, het is niet anders. Maar ... ik denk dat het nu moeilijker is. Waarom? Omdat we niet langer één enkele opdracht hebben. De NHS worstelt met een reeks problemen, waaronder lange wachttijden voor spoedeisende hulp en een ziekenhuisbed, ambulances die te laat reageren op 999-oproepen, gebrek aan toegang tot huisartsenafspraken en afnemende publieke tevredenheid."

Meer lezen

https://www.theguardian.com/society/2022/nov/02/nhs-england-in-worse-place-now-than-in-early-days-of-covid-says-boss

 

MEEST GEREAGEERD
MEEST GELEZEN

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Dé referentie van de medische maandbladen

Tempo Medical bestaat al 35 jaar en is meer dan ooit de referentie als medisch maandmagazine in België, de bron bij uitstek voor wetenschappelijk diepgaande en nauwkeurige informatie met zoveel mogelijk bijdragen van Belgische specialisten en opinion leaders.
Tempo Today en wekelijkse best-of Tempo Weekend

De dagelijkse medische actualiteit voor Belgische artsen en apothekers. In real time op smartphone, tablet en pc om niets te moeten missen van de actualiteit.
Congressen alsof u er zelf bij was?

Dé site bij uitstek voor de beste momenten van Belgische en internationale medische congressen. U hoeft maar aan te klikken om te kunnen kijken naar exclusieve interviews met sprekers en nieuws over de meest interessante sessies.
Het tijdschrift ontworpen door Belgische experts voor Belgische experts

Up-to-date informatie en baanbrekend nieuws, Tempo Focus geeft u een gedetailleerd overzicht van de laatste nieuwigheden in de grote domeinen van de geneeskunde.
Powered by
MEDISQUARE NV

Adres: G. Demeylaan, 57 - 1160 Oudergem
Tel: +32 (0)2 352 07 80
Mail: info@vivactisbenelux.com
Btw: BE0889282241
WIE ZIJN WE?

Uitgevers- en communicatiebedrijf sedert 1982
Gespecialiseerd in de medische en farmaceutische sector
chevron-downarrow-up