40 JAAR EXPERTISE IN DE MEDISCHE EN FARMACEUTISCHE SECTOR

De dagelijkse medische actualiteit voor Belgische artsen en apothekers. 

De laatste medische actualiteit

Huisartsen overspoeld door massale aanvraag ziektebriefjes

Nu er dagelijks 70.000 mensen besmet zijn door Covid-19, moeten de huisartsen nog meer ziektebriefjes dan anders schrijven.

“Elke werknemer eist een ander formulier, dagelijks krijgen we tientallen telefoons”, zo zegt een huisarts op HLN NWS.

Nu er dagelijks 70.000 mensen besmet zijn door Covid-19, moeten de huisartsen nog meer ziektebriefjes dan anders schrijven. Sommige werkgevers eisen daarnaast dat alles op papier staat en het wordt ingevuld door de dokter. Maar dat is bijna onmogelijk, zeggen huisartsen op VTM NWS. Zo zijn ze soms langer bezig met ziektebriefjes schrijven dan hun echte job. “Sommige werkgevers hebben alles papier nodig”, zegt huisarts Bram Spinnewijn. “Bij leerkrachten is het een ander document dan bij politieagenten en bij interimcontracten is het zelfs nog meer werk.

Ook Domus Medica is er niet over te spreken. “We hebben al voorgesteld om de labo-uitslag te gebruiken als attest voor afwezigheid, maar dat wordt niet aanvaard”, zegt dr. Roel Van Giel op HLN NWS.  

https://www.hln.be/binnenland/huisartsen-overspoeld-door-massale-aanvraag-ziektebriefjes-elke-werknemer-eist-een-ander-formulier-dagelijks-krijgen-we-tientallen-telefoons~a7d45529/

MEEST GEREAGEERD
MEEST GELEZEN

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Dé referentie van de medische maandbladen

Tempo Medical bestaat al 35 jaar en is meer dan ooit de referentie als medisch maandmagazine in België, de bron bij uitstek voor wetenschappelijk diepgaande en nauwkeurige informatie met zoveel mogelijk bijdragen van Belgische specialisten en opinion leaders.
Tempo Today en wekelijkse best-of Tempo Weekend

De dagelijkse medische actualiteit voor Belgische artsen en apothekers. In real time op smartphone, tablet en pc om niets te moeten missen van de actualiteit.
Congressen alsof u er zelf bij was?

Dé site bij uitstek voor de beste momenten van Belgische en internationale medische congressen. U hoeft maar aan te klikken om te kunnen kijken naar exclusieve interviews met sprekers en nieuws over de meest interessante sessies.
Het tijdschrift ontworpen door Belgische experts voor Belgische experts

Up-to-date informatie en baanbrekend nieuws, Tempo Focus geeft u een gedetailleerd overzicht van de laatste nieuwigheden in de grote domeinen van de geneeskunde.
Powered by
MEDISQUARE NV

Adres: G. Demeylaan, 57 - 1160 Oudergem
Tel: +32 (0)2 352 07 80
Mail: info@vivactisbenelux.com
Btw: BE0889282241
WIE ZIJN WE?

Uitgevers- en communicatiebedrijf sedert 1982
Gespecialiseerd in de medische en farmaceutische sector
chevron-downarrow-up