We zijn verheugd om u mee te delen dat het jaarlijkse congres «De ontmoetingen van Endocrinologie-Diabetes » zal plaatsvinden op zaterdag 29 november in het Holiday Inn Brussels Airport hotel, evenals online.
Dit evenement, georganiseerd door de vzw EDUETHICS, samen met Professoren Christophe De Block (UZ Antwerpen) en Régis Radermecker (U Liège), is een must geworden voor huisartsen en praktiserende diabetologen.
Er zal aandacht zijn voor de endocrinologie in de brede zin van het woord, maar ook voor de behandeling van diabetes die zoals de afgelopen jaren duidelijk werd constant evolueert. Een niet te missen afspraak voor zorgprofessionals die de levenskwaliteit van het almaar stijgend aantal diabetespatiënten ten goede zal komen.









men zou eens moeten denken aan een deftig pensioen na jaren uitgemolken te zijn
door de staat die zijn politiekers rijkelijk sponsert zelf als ze niet komen werken en zogezegd ziek zijn na frauduleuse praktijken
en niet onderhevig aan controle met nadien een rijkelijk pensioen
enkele jaren geleden kwam een patiënt mij vragen wat hij moest doen omdat een collega neuro-chirurg hem €2000.- extra honoraria vroeg voor een operatie omdat hij zijn leven had gered.
enkele tijd voordien had ik bij een spoedbezoek een patiënt gered van een akute shock op een periarteriële bijensteek voor een verloning van €35.- Is het leven redden dan meer of minder waard naar gelang de specialisatie ?
Zou prof Demaeseneer nu nog altijd het mechanisme niet kennen waarop min F Vandenbroucke alludeert met “verstrengeling “met ziekenhuisfinanciering???Namelijk de “gedwongen”overconsumptie van technische prestaties in wallonie….en dan gewoon verder nadenken!!!!
Waarom moet het altijd over geld gaan ?