40 JAAR EXPERTISE IN DE MEDISCHE EN FARMACEUTISCHE SECTOR

De dagelijkse medische actualiteit voor Belgische artsen en apothekers. 

De laatste medische actualiteit

UZA neemt maatregelen tegen mazelen nadat verpleegkundige uitvalt

Het Universitair Ziekenhuis Antwerpen (UZA) neemt maatregelen tegen de mazelen nadat een personeelslid uitgevallen is door de ziekte, zo staat te lezen in Het Laatste Nieuws.

De medewerker heeft het naar alle waarschijnlijkheid over gekregen van een patiënt. Alle personeel en patiënten werd gevraagd of ze ingeënt zijn tegen de mazelen en of ze de ziekte ooit hebben gehad en er werden extra vaccins ingevoerd.

De eerste berichten in de wandelgangen gingen over een ‘uitbraak van mazelen’ in het UZA, maar dat wordt door het ziekenhuis ontkracht. Het ging slechts over één patiënt die gediagnosticeerd werd met mazelen. “Een week later kreeg een verpleegkundige van de afdeling van die patiënt plots ook mazelen”, legt prof. dr. Guy Hans, medisch directeur van UZA, uit. “We zijn niet honderd procent zeker, maar wellicht heeft die het van de patiënt over gekregen.”

Meer lezen

https://www.hln.be/edegem/uza-neemt-maatregelen-tegen-mazelen-nadat-verpleegkundige-uitvalt~a6551482/

 

We zijn verheugd om u mee te delen dat het jaarlijkse congres «De ontmoetingen van Endocrinologie-Diabetes » zal plaatsvinden op zaterdag 29 november in het Holiday Inn Brussels Airport hotel, evenals online.
 
Dit evenement, georganiseerd door de vzw EDUETHICS, samen met Professoren Christophe De Block (UZ Antwerpen) en Régis Radermecker (U Liège), is een must geworden voor huisartsen en praktiserende diabetologen.
 
Er zal aandacht zijn voor de endocrinologie in de brede zin van het woord, maar ook voor de behandeling van diabetes die zoals de afgelopen jaren duidelijk werd constant evolueert. Een niet te missen afspraak voor zorgprofessionals die de levenskwaliteit van het almaar stijgend aantal diabetespatiënten ten goede zal komen.
Klik hier om het volledige programma te bekijken.
MEEST GEREAGEERD
MEEST GELEZEN

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Dé referentie van de medische maandbladen

Tempo Medical bestaat al 35 jaar en is meer dan ooit de referentie als medisch maandmagazine in België, de bron bij uitstek voor wetenschappelijk diepgaande en nauwkeurige informatie met zoveel mogelijk bijdragen van Belgische specialisten en opinion leaders.
Tempo Today en wekelijkse best-of Tempo Weekend

De dagelijkse medische actualiteit voor Belgische artsen en apothekers. In real time op smartphone, tablet en pc om niets te moeten missen van de actualiteit.
Congressen alsof u er zelf bij was?

Dé site bij uitstek voor de beste momenten van Belgische en internationale medische congressen. U hoeft maar aan te klikken om te kunnen kijken naar exclusieve interviews met sprekers en nieuws over de meest interessante sessies.
Het tijdschrift ontworpen door Belgische experts voor Belgische experts

Up-to-date informatie en baanbrekend nieuws, Tempo Focus geeft u een gedetailleerd overzicht van de laatste nieuwigheden in de grote domeinen van de geneeskunde.
Powered by
MEDISQUARE NV

Adres: G. Demeylaan, 57 - 1160 Oudergem
Tel: +32 (0)2 352 07 80
Mail: info@vivactisbenelux.com
Btw: BE0889282241
WIE ZIJN WE?

Uitgevers- en communicatiebedrijf sedert 1982
Gespecialiseerd in de medische en farmaceutische sector
chevron-downarrow-up