We zijn verheugd om u mee te delen dat het jaarlijkse congres «De ontmoetingen van Endocrinologie-Diabetes » zal plaatsvinden op zaterdag 29 november in het Holiday Inn Brussels Airport hotel, evenals online.
Dit evenement, georganiseerd door de vzw EDUETHICS, samen met Professoren Christophe De Block (UZ Antwerpen) en Régis Radermecker (U Liège), is een must geworden voor huisartsen en praktiserende diabetologen.
Er zal aandacht zijn voor de endocrinologie in de brede zin van het woord, maar ook voor de behandeling van diabetes die zoals de afgelopen jaren duidelijk werd constant evolueert. Een niet te missen afspraak voor zorgprofessionals die de levenskwaliteit van het almaar stijgend aantal diabetespatiënten ten goede zal komen.









Rik torfs is even uit de belangstelling en dan moet hij een standpunt innemen om toch maar weer opgeraapt te worden. Echt zielig
Professor Van Ranst blijft de meester der nuance. Ik wil me als wetenschapper uitdrukkelijk distantiëren van deze andere wetenschapper. We waren nog maar net bevrijd van religieuze dogma's. Misschien voel ik me dan uit noodzaak meer verwant met kanariekwekers
Denkt onze intelligente professor opnieuw te scoren met zijn opmerkingen ?
Ik als huisarts heb al heel de pandemie de vuiligheid moeten opkuisen van de mesthoop die jullie ervan hebben gemaakt ! En ik ben geen lid van een Kanariekwekersvereniging, maar wij huisartsen hebben nog geen enkele inspraak gekregen.
Virologen, biostatistici en epidemiologen hebben als enig doel de pandemie in kaart te houden.
Zij staan erbij en kijken ernaar !!
Een angstige contactloze asociale maatschappij is het resultaat van hun beleid!
Het onrecht dat de jeugd is aangedaan door ze deftig onderwijs te ontzeggen is wraakroepend.
Hele sectoren worden ten onrechte opgeofferd.
Onze vaccinatie heeft absoluut zijn doel niet gehaald! Het aantal besmettingen bij de gevaccineerden is gigantisch hoog en toch blijft men de niet-gevaccineerden stigmatiseren. Als men vaccinatie verplicht moet men kunnen garanderen dat het 100% werkt, cfr verplichte polio vaccinatie .
De marketing rond dit virus is gigantisch, zelfs ons beroepsgeheim moet eraan geloven want wij moeten bij een afwezigheidsattest de diagnose van Covid vermelden. Ik deel toch ook niet de diagnose mee als iemand een “druiper “heeft, toch ook besmettelijk?